ZÁPAS
30.08.19 | štvrťfinále | Tena Lukas | Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | W25 Vienna | antuka |
ŠTATISTIKY
Tena Lukas | Guiomar Zuleta De Reales | |
1. podanie % | 41/60 (68%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 16/23 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/19 (42%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 23/46 (50%) | 25/60 (42%) |
Vyhrané body celkom | 58/106 (55%) | 48/106 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Tena Lukas | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0 | ||
Tena Lukas | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0 | ||
2-3 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Tena Lukas | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0 | ||
Tena Lukas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 5-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Guiomar Zuleta De Reales | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tena Lukas vs. Guiomar Zuleta De Reales - Vzájomné zápasy
30.08.19 | štvrťfinále | Tena Lukas | Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Vienna | antuka |
Tena Lukas form & Guiomar Zuleta De Reales form
Tena Lukas - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Guiomar Zuleta De Reales - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 finále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detail zápasu |