Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
27.06.89, 34 rokov
24 400 $
27.06.89, 34 rokov
24 400 $
Syna Kayser vs. Tea Faber - Vzájomné zápasy
30.09.13 | 1. kolo | Tea Faber | Syna Kayser | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Syna Kayser form & Tea Faber form
Syna Kayser - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.13 kvalifik. | vs. Olena Kyrpot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.09.13 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.13 kvalifik. | vs. Alina Pakharenko | 6-0, 3-0, Alina Pakharenko - skreč | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 2. kolo | vs. Margaux Deagostini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 štvrťfinále | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
26.08.13 semifinále | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Elke Lemmens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Michele Erkens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Elena Van Der Sypt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Nicky Van Dyck | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Nina Zander | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Ashley Keir | 6-4, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
03.06.13 2. kolo kval. | vs. Anaeve Pain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.04.13 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.13 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.13 kvalifik. | vs. Alessandra Gisonna | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.13 1. kolo | vs. Janina Toljan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
18.03.13 2. kolo kval. | vs. Louise Boinay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.13 kvalifik. | vs. Iva Primorac | Iva Primorac - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo | vs. Laura Thorpe | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.13 1. kolo | vs. Sara Sussarello | 3-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - koberec | ||||
18.02.13 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.13 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |
Tea Faber - posledné zápasy
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
27.07.18 štvrťfinále | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.18 1. kolo | vs. Deniz Paykoc | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-0, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Renata Cipetic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama - tvrdý | ||||
21.03.18 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Claudia Williams | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Artvin - tvrdý | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Nikolopoulou | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bursa - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.17 1. kolo | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Swara Kulkarni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Dana Kremer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Polina Altukhova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Maria Schneider | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.16 1. kolo | vs. Anastasia Tokareva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Deniz Paykoc | 6-2, 6-2 | detail zápasu |