ZÁPAS
26.08.20 | 1. kolo | Tayisiya Morderger | Charlotte Klasen | 6-3, 6-2 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Charlotte Klasen | |
0-0 | ||
Tayisiya Morderger | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-3 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
3-3 | Charlotte Klasen | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-3 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Tayisiya Morderger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
1-0 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Tayisiya Morderger | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-40 | ||
Tayisiya Morderger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Charlotte Klasen | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Charlotte Klasen | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
5-2 | Charlotte Klasen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tayisiya Morderger vs. Charlotte Klasen - Vzájomné zápasy
26.08.20 | 1. kolo | Tayisiya Morderger | Charlotte Klasen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
31.07.20 | 1. kolo | Charlotte Klasen | Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | ||
19.01.15 | 2. kolo | Tayisiya Morderger | Charlotte Klasen | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Kaarst | koberec |
Tayisiya Morderger form & Charlotte Klasen form
Tayisiya Morderger - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Charlotte Klasen - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Glasgow - tvrdý I. | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.16 1. kolo | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.16 kvalifik. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | detail zápasu |