ZÁPAS
11.11.19 | 1. kolo kval. | Tatsiana Sasnouskaya | Ekaterina Yashina | 2-6, 6-0, 10-6 | W25 Minsk | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Tatsiana Sasnouskaya | Ekaterina Yashina | |
1. podanie % | 27/48 (56%) | 26/56 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/27 (70%) | 17/26 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkom | 58/104 (56%) | 46/104 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Ekaterina Yashina | |
0-0 | ||
Tatsiana Sasnouskaya | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Tatsiana Sasnouskaya | 1-4 | |
0-0, 15-0 | ||
1-5 | Ekaterina Yashina | |
0-0 | ||
Tatsiana Sasnouskaya | 2-5 | |
2-6 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Tatsiana Sasnouskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Tatsiana Sasnouskaya | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
4-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tatsiana Sasnouskaya | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Ekaterina Yashina | |
0-0 | ||
10-6 |
Bielorusko
27.12.01, 22 rokov
27.12.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tatsiana Sasnouskaya vs. Ekaterina Yashina - Vzájomné zápasy
11.11.19 | 1. kolo kval. | Tatsiana Sasnouskaya | Ekaterina Yashina | 2-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | W25 Minsk | tvrdý I. |
Tatsiana Sasnouskaya form & Ekaterina Yashina form
Tatsiana Sasnouskaya - posledné zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Zyryanova | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Kendall | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-0, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Evelina Martirosyan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Aizat Zholdakayeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Eliya Cohen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 7-5, 0-1, - Tatsiana Sasnouskaya - skreč | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Polina Pekhova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 1-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Aryna Filistovich | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Grib | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu |
Ekaterina Yashina - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 štvrťfinále | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | detail zápasu |