ZÁPAS
01.09.20 | kvalifik. | Tara Wurth | Sabrina Rittberger | 6-4, 6-2 | W15 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Tara Wurth | Sabrina Rittberger | |
1. podanie % | 39/57 (68%) | 35/58 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/39 (59%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/58 (55%) | 24/57 (42%) |
Vyhrané body celkom | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sabrina Rittberger | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Tara Wurth | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Sabrina Rittberger | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Sabrina Rittberger | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 3-4 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Sabrina Rittberger | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 5-4 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sabrina Rittberger | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Tara Wurth | 1-1 | |
0-0, 40-15 | ||
2-1 | Sabrina Rittberger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Sabrina Rittberger | |
0-0, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Sabrina Rittberger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
06.05.97, 26 rokov
11 648 $
06.05.97, 26 rokov
11 648 $
Tara Wurth vs. Sabrina Rittberger - Vzájomné zápasy
01.09.20 | kvalifik. | Tara Wurth | Sabrina Rittberger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Otocec | antuka |
Tara Wurth form & Sabrina Rittberger form
Tara Wurth - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
08.04.23 finále | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.23 semifinále | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.23 štvrťfinále | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
05.04.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Sabrina Rittberger - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
24.05.21 kvalifik. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu |