INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tamira Paszek vs. Andreea Mitu - Vzájomné zápasy
10.11.15 | 1. kolo | Tamira Paszek | Andreea Mitu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Limoges | tvrdý I. |
02.11.15 | štvrťfinále | Andreea Mitu | Tamira Paszek | 6-2, 7-611 | detail zápasu | Nantes | tvrdý I. |
22.05.14 | 1. kolo kval. | Tamira Paszek | Andreea Mitu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Paris | antuka |
28.10.13 | 1. kolo | Tamira Paszek | Andreea Mitu | 6-73, 7-62, 6-4 | detail zápasu | Barnstaple | tvrdý I. |
14.10.13 | 2. kolo | Tamira Paszek | Andreea Mitu | 1-6, 6-3, 7-69 | detail zápasu | Limoges | tvrdý I. |
Tamira Paszek form & Andreea Mitu form
Tamira Paszek - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - skreč | detail zápasu |
Andreea Mitu - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |