INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Franziska Sziedat vs. Tamara Malesevic - Vzájomné zápasy
23.01.19 | 1. kolo | Tamara Malesevic | Franziska Sziedat | 0-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Franziska Sziedat form & Tamara Malesevic form
Franziska Sziedat - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Tamara Malesevic - posledné zápasy
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-2, - Tamara Malesevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Camille Moga | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-1, - Tamara Malesevic - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lena Greiner | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.21 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.21 štvrťfinále | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Juliane Triebe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Karen Marthiens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 7-66 | detail zápasu |