INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tamara Korpatsch vs. Chiara Scholl - Vzájomné zápasy
06.07.15 | 2. kolo kval. | Tamara Korpatsch | Chiara Scholl | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Versmold | antuka |
Tamara Korpatsch form & Chiara Scholl form
Tamara Korpatsch - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Chiara Scholl - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |