ZÁPAS
02.11.15 | 2. kolo kval. | Takhmina Burkhanova | Angela Fita Boluda | 7-65, 6-3 | Vinaroz | antuka |
ŠTATISTIKY
Tádžikist
23.11.94, 29 rokov
23.11.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Takhmina Burkhanova vs. Angela Fita Boluda - Vzájomné zápasy
09.11.15 | 1. kolo kval. | Angela Fita Boluda | Takhmina Burkhanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Benicarlo | antuka |
02.11.15 | 2. kolo kval. | Takhmina Burkhanova | Angela Fita Boluda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Vinaroz | antuka |
Takhmina Burkhanova form & Angela Fita Boluda form
Takhmina Burkhanova - posledné zápasy
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Alba Pedrero Galindo | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Clara Gandara Gonzalez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Cristina Torres Sanchez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Tea Pavlicic | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
19.09.16 kvalifik. | vs. Anastasija Homutova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Eva Beyebach Munoz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Laura Tinello | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Olga Esteve Mendez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
23.11.15 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Anna Ramos Vinolas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Andrea Beneroso Lacaba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Glauka Carvajal Vicente | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.15 kvalifik. | vs. Kimika Sakata | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Lledo Tena Guzman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vinaroz - antuka | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Blanca Zabala Garcia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.15 kvalifik. | vs. Marta Garcia Gausi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.15 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Vall De - antuka | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Angela Fita Boluda - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |