ZÁPAS
16.10.19 | 2. kolo | Taisya Pachkaleva | Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | W15 Telavi | antuka |
ŠTATISTIKY
Taisya Pachkaleva | Nina Ugrelidze | |
1. podanie % | 50/58 (86%) | 26/64 (41%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/50 (66%) | 18/26 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/8 (38%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 36/64 (56%) | 22/58 (38%) |
Vyhrané body celkom | 72/122 (59%) | 50/122 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nina Ugrelidze | |
0-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 30-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-2 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-4 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 3-4 | |
0-0 | ||
3-5 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 30-0, 30-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-6 | Nina Ugrelidze | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-4, 5-4, 5-5 | ||
7-65 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
09.09.95, 28 rokov
09.09.95, 28 rokov
Taisya Pachkaleva vs. Nina Ugrelidze - Vzájomné zápasy
16.10.19 | 2. kolo | Taisya Pachkaleva | Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
Taisya Pachkaleva form & Nina Ugrelidze form
Taisya Pachkaleva - posledné zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
29.02.20 semifinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 finále | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.20 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.20 štvrťfinále | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - skreč | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
17.10.19 štvrťfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
05.10.19 štvrťfinále | vs. Anna Ureke | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu |
Nina Ugrelidze - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | detail zápasu |