ZÁPAS
05.09.19 | 2. kolo | Taisya Pachkaleva | Anna Laguza | 7-5, 6-4 | W15 Bucha | antuka |
ŠTATISTIKY
Taisya Pachkaleva | Anna Laguza | |
1. podanie % | 54/73 (74%) | 46/75 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/54 (46%) | 21/46 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/19 (26%) | 5/29 (17%) |
Vyhrané break-bally | 10/15 (67%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané body z returnu | 49/75 (65%) | 43/73 (59%) |
Vyhrané body celkom | 79/148 (53%) | 69/148 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anna Laguza | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Laguza | |
0-0, 15-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Anna Laguza | |
0-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 3-3 | |
3-4 | Anna Laguza | |
Taisya Pachkaleva | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Anna Laguza | |
0-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-5 | Anna Laguza | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Taisya Pachkaleva | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Anna Laguza | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anna Laguza | |
0-0, 30-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Anna Laguza | |
0-0, 15-30, 40-A, 40-40 | ||
3-4 | Anna Laguza | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Anna Laguza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
05.06.01, 22 rokov
05.06.01, 22 rokov
Taisya Pachkaleva vs. Anna Laguza - Vzájomné zápasy
05.09.19 | 2. kolo | Taisya Pachkaleva | Anna Laguza | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W15 Bucha | antuka |
Taisya Pachkaleva form & Anna Laguza form
Taisya Pachkaleva - posledné zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
29.02.20 semifinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 finále | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.20 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.20 štvrťfinále | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - skreč | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
17.10.19 štvrťfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Anna Laguza - posledné zápasy
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-73, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Monica Cappelletti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Yulia Zhytelna | 0-1, - Anna Laguza - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Dariya Detkovskaya | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Erika Drozd Pereira | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Amina Anshba | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Regina Husak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Balsen Kaya | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Ljungman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Ao Gai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.18 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-4 | detail zápasu |