ZÁPAS
02.07.19 | kvalifik. | Szabina Szlavikovics | Kristina Novak | 6-4, 6-3 | W15 Prokuplje | antuka |
ŠTATISTIKY
Szabina Szlavikovics | Kristina Novak | |
1. podanie % | 41/55 (75%) | 37/61 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/41 (61%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/61 (51%) | 22/55 (40%) |
Vyhrané body celkom | 64/116 (55%) | 52/116 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Szabina Szlavikovics | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Kristina Novak | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Kristina Novak | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Szabina Szlavikovics | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Kristina Novak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-3 | Kristina Novak | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
5-4 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Szabina Szlavikovics | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Kristina Novak | |
0-0, 0-15 | ||
Szabina Szlavikovics | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Kristina Novak | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Kristina Novak | |
0-0 | ||
Szabina Szlavikovics | 5-3 | |
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
03.08.00, 23 rokov
11 387 $
03.08.00, 23 rokov
11 387 $
Szabina Szlavikovics vs. Kristina Novak - Vzájomné zápasy
02.07.19 | kvalifik. | Szabina Szlavikovics | Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Szabina Szlavikovics form & Kristina Novak form
Szabina Szlavikovics - posledné zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |
Kristina Novak - posledné zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lucia De Santa Ana | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Rizzetto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefani Webb | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sophie Llewellyn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Aspen Schuman | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Elizabeth Tkachenko | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Unknown Player | Unknown Player - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Mia Yamakita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
29.05.22 finále | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.22 semifinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.22 štvrťfinále | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.22 2. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Sashi Kempster | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Mia Kupres | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Susana L. Alcaraz | 6-1, 6-2 | detail zápasu |