ZÁPAS
03.07.19 | 1. kolo | Szabina Szlavikovics | Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | W15 Prokuplje | antuka |
ŠTATISTIKY
Szabina Szlavikovics | Galateia Mesochoritou | |
1. podanie % | 64/94 (68%) | 43/67 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/64 (64%) | 25/43 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/30 (40%) | 6/24 (25%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 41/94 (44%) |
Vyhrané body celkom | 89/161 (55%) | 72/161 (45%) |
Dvojchyby | 9 | 5 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
3-1 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Szabina Szlavikovics | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Szabina Szlavikovics | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Szabina Szlavikovics | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Szabina Szlavikovics | 1-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Galateia Mesochoritou | |
Szabina Szlavikovics | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Szabina Szlavikovics | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Galateia Mesochoritou | |
0-0 | ||
Szabina Szlavikovics | 4-4 | |
4-6 |
3 | ||
Szabina Szlavikovics | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0 | ||
Szabina Szlavikovics | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Szabina Szlavikovics | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Galateia Mesochoritou | |
0-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
23.06.01, 22 rokov
23.06.01, 22 rokov
Szabina Szlavikovics vs. Galateia Mesochoritou - Vzájomné zápasy
03.07.19 | 1. kolo | Szabina Szlavikovics | Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Szabina Szlavikovics form & Galateia Mesochoritou form
Szabina Szlavikovics - posledné zápasy
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |
Galateia Mesochoritou - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.06.22 semifinále | vs. Irina Balus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.22 štvrťfinále | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Candela Bugnon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Daria Maria Munteanu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-68, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 6-4, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Noka Juric | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Sarah Nikocevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu |