ZÁPAS
26.08.13 | štvrťfinále | Syna Kayser | Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, - skreč | Caslano | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Syna Kayser vs. Natalia Siedliska - Vzájomné zápasy
26.08.13 | štvrťfinále | Syna Kayser | Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | Caslano | antuka |
Syna Kayser form & Natalia Siedliska form
Syna Kayser - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.13 kvalifik. | vs. Olena Kyrpot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.09.13 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.13 kvalifik. | vs. Alina Pakharenko | 6-0, 3-0, Alina Pakharenko - skreč | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.13 semifinále | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.13 2. kolo | vs. Margaux Deagostini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 štvrťfinále | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
26.08.13 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Elke Lemmens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Elena Van Der Sypt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Nicky Van Dyck | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Michele Erkens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Nina Zander | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Ashley Keir | 6-4, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.13 2. kolo kval. | vs. Anaeve Pain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.04.13 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.13 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.13 1. kolo | vs. Janina Toljan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.04.13 kvalifik. | vs. Alessandra Gisonna | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
18.03.13 kvalifik. | vs. Iva Primorac | Iva Primorac - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.03.13 1. kolo | vs. Sara Sussarello | 3-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo | vs. Laura Thorpe | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo kval. | vs. Louise Boinay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - koberec | ||||
18.02.13 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.13 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |
Natalia Siedliska - posledné zápasy
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - skreč | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Magdalini Adaloglou | 6-1, 6-1 | detail zápasu |