Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.02.94, 30 rokov
26.02.94, 30 rokov
Syna Kayser vs. Michele Erkens - Vzájomné zápasy
22.07.13 | 1. kolo kval. | Syna Kayser | Michele Erkens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Maaseik | antuka |
Syna Kayser form & Michele Erkens form
Syna Kayser - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
07.10.13 kvalifik. | vs. Olena Kyrpot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.09.13 kvalifik. | vs. Alina Pakharenko | 6-0, 3-0, Alina Pakharenko - skreč | detail zápasu | |
30.09.13 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.13 štvrťfinále | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
26.08.13 semifinále | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.13 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 2. kolo | vs. Margaux Deagostini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Elke Lemmens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Elena Van Der Sypt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Nicky Van Dyck | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Michele Erkens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Nina Zander | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Ashley Keir | 6-4, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.13 2. kolo kval. | vs. Anaeve Pain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.04.13 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.13 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.13 kvalifik. | vs. Alessandra Gisonna | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.13 1. kolo | vs. Janina Toljan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
18.03.13 kvalifik. | vs. Iva Primorac | Iva Primorac - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.03.13 1. kolo | vs. Sara Sussarello | 3-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo | vs. Laura Thorpe | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo kval. | vs. Louise Boinay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - koberec | ||||
18.02.13 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.13 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Michele Erkens - posledné zápasy
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Sol Maria Terracina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Cindy Castille | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Sophia Kovalets | 6-2, 1-0, Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.05.16 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Natalija Sipek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
16.03.15 1. kolo | vs. Diana Enache | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Klara Alenas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.15 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.02.15 2. kolo kval. | vs. Viyaleta Shatalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.15 kvalifik. | vs. Di Zhao | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Yijia Shao | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Anna Fischer | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.11.14 2. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Diletta Alessandrelli | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.14 1. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.14 kvalifik. | vs. Arina Kuznetsova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
01.09.14 kvalifik. | vs. Daniela Ciobanu | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-2, 6-1 | detail zápasu |