ZÁPAS
18.03.13 | kvalifik. | Syna Kayser | Iva Primorac | - nenastúpil(a/i) | Gonesse | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Syna Kayser vs. Iva Primorac - Vzájomné zápasy
18.03.13 | kvalifik. | Syna Kayser | Iva Primorac | Iva Primorac - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Gonesse | antuka |
Syna Kayser form & Iva Primorac form
Syna Kayser - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
07.10.13 kvalifik. | vs. Olena Kyrpot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.09.13 kvalifik. | vs. Alina Pakharenko | 6-0, 3-0, Alina Pakharenko - skreč | detail zápasu | |
30.09.13 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.13 štvrťfinále | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
26.08.13 semifinále | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.13 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 2. kolo | vs. Margaux Deagostini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Elke Lemmens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 kvalifik. | vs. Nicky Van Dyck | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Michele Erkens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Elena Van Der Sypt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Nina Zander | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Ashley Keir | 6-4, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.13 2. kolo kval. | vs. Anaeve Pain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.04.13 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.13 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.13 kvalifik. | vs. Alessandra Gisonna | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.13 1. kolo | vs. Janina Toljan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
18.03.13 1. kolo | vs. Sara Sussarello | 3-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo | vs. Laura Thorpe | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo kval. | vs. Louise Boinay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.13 kvalifik. | vs. Iva Primorac | Iva Primorac - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - koberec | ||||
18.02.13 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.13 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Iva Primorac - posledné zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
02.09.23 finále | vs. Sofia Rocchetti | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-0 | detail zápasu |