Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
26.02.92, 32 rokov
26.02.92, 32 rokov
Syna Kayser vs. Cecilia Estlander - Vzájomné zápasy
20.06.11 | 1. kolo | Syna Kayser | Cecilia Estlander | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Breda | antuka |
02.08.10 | 2. kolo | Syna Kayser | Cecilia Estlander | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Savitaipale | antuka |
Syna Kayser form & Cecilia Estlander form
Syna Kayser - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
07.10.13 kvalifik. | vs. Olena Kyrpot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.09.13 kvalifik. | vs. Alina Pakharenko | 6-0, 3-0, Alina Pakharenko - skreč | detail zápasu | |
30.09.13 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.13 štvrťfinále | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
26.08.13 semifinále | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.13 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 2. kolo | vs. Margaux Deagostini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Elke Lemmens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Elena Van Der Sypt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Nicky Van Dyck | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Michele Erkens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Nina Zander | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Ashley Keir | 6-4, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.13 2. kolo kval. | vs. Anaeve Pain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.04.13 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.13 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.13 kvalifik. | vs. Alessandra Gisonna | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.13 1. kolo | vs. Janina Toljan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
18.03.13 kvalifik. | vs. Iva Primorac | Iva Primorac - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.03.13 1. kolo | vs. Sara Sussarello | 3-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo | vs. Laura Thorpe | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo kval. | vs. Louise Boinay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - koberec | ||||
18.02.13 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.13 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Cecilia Estlander - posledné zápasy
Redding - tvrdý | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Malika Rose | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Anna Velica | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
23.07.12 1. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
25.06.12 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kristinehamn - antuka | ||||
18.06.12 1. kolo kval. | vs. Alexandra Artamonova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.11 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
25.07.11 1. kolo | vs. Mia Eklund | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.11 2. kolo | vs. Anett Kontaveit | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
27.06.11 1. kolo kval. | vs. Jennifer Hadjieva | Jennifer Hadjieva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
27.06.11 kvalifik. | vs. Johanna Hyoty | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.11 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
20.06.11 1. kolo | vs. Syna Kayser | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.11 kvalifik. | vs. Valeria Podda | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
20.06.11 1. kolo kval. | vs. Audrey Capouet | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
13.06.11 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
13.06.11 kvalifik. | vs. Lina Padegimaite | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Paros - koberec | ||||
30.05.11 2. kolo | vs. Anastasia Kharchenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.11 1. kolo | vs. Meropi Parousi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.05.11 1. kolo | vs. Polina Vinogradova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.05.11 1. kolo | vs. Olga Brozda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
09.05.11 1. kolo | vs. Carina Witthoeft | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.04.11 1. kolo | vs. Jasmin Steinherr | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.04.11 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.11 2. kolo kval. | vs. Sylwia Zagorska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.04.11 2. kolo kval. | vs. Matilda Hamlin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.11 1. kolo kval. | vs. Marta Smiechowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.11 2. kolo kval. | vs. Valeria Osadchenko | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
24.01.11 1. kolo kval. | vs. Eva Paalma | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
17.01.11 kvalifik. | vs. Lina Lileikite | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.11 1. kolo kval. | vs. Adrija Runcha | 6-3, 6-3 | detail zápasu |