INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Syna Kayser vs. Anna Klasen - Vzájomné zápasy
18.02.13 | 1. kolo | Syna Kayser | Anna Klasen | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | Helsingborg | koberec |
22.08.11 | 2. kolo | Syna Kayser | Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Braunschweig | antuka |
08.08.11 | kvalifik. | Anna Klasen | Syna Kayser | 7-64, 6-4 | detail zápasu | Versmold | antuka |
Syna Kayser form & Anna Klasen form
Syna Kayser - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
07.10.13 kvalifik. | vs. Olena Kyrpot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.09.13 kvalifik. | vs. Alina Pakharenko | 6-0, 3-0, Alina Pakharenko - skreč | detail zápasu | |
30.09.13 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 2. kolo | vs. Margaux Deagostini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.13 štvrťfinále | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 4-1, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
26.08.13 semifinále | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Elke Lemmens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
22.07.13 kvalifik. | vs. Nicky Van Dyck | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Michele Erkens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Elena Van Der Sypt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Nina Zander | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Ashley Keir | 6-4, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Svetlana Patakhonova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.13 2. kolo kval. | vs. Anaeve Pain | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.04.13 2. kolo | vs. Yana Sizikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.13 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.13 1. kolo | vs. Janina Toljan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.04.13 kvalifik. | vs. Alessandra Gisonna | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
18.03.13 1. kolo | vs. Sara Sussarello | 3-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo kval. | vs. Louise Boinay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.13 kvalifik. | vs. Iva Primorac | Iva Primorac - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.03.13 2. kolo | vs. Laura Thorpe | 7-65, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Kelly Versteeg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - koberec | ||||
18.02.13 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.13 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Anna Klasen - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu |