Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
28.02.99, 25 rokov
28.02.99, 25 rokov
Sylvie Zund vs. Hind Abdelouahid - Vzájomné zápasy
27.01.20 | 1. kolo kval. | Sylvie Zund | Hind Abdelouahid | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Sylvie Zund form & Hind Abdelouahid form
Sylvie Zund - posledné zápasy
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
17.11.23 semifinále | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 štvrťfinále | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - skreč | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Hind Abdelouahid - posledné zápasy
W15 Irvine - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Alexis Nguyen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Horwood | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kalli Minor | - Hind Abdelouahid - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Fountain - tvrdý | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vagramov | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Thiel | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.21 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-72, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
27.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Katya Ramirez | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Stacey Fung | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Alana Roth | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tucson - tvrdý | ||||
22.11.19 1. kolo | vs. Naomi Cheong | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.19 kvalifik. | vs. Carmen Corley | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
18.11.19 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Dallas - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rachel Janssen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Emma Davis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Tara Moore | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 4-6, 1-6 | detail zápasu |