ZÁPAS
16.05.18 | 1. kolo | Sydney Berlin | Julita Saner | 6-0, 3-1, - skreč | Gothenburg | antuka |
ŠTATISTIKY
Sydney Berlin | Julita Saner | |
1. podanie % | 28/39 (72%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/28 (68%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/11 (36%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 22/29 (76%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané body celkom | 45/68 (66%) | 23/68 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sydney Berlin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Julita Saner | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sydney Berlin | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Sydney Berlin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Julita Saner | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
2-1 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Julita Saner | |
3-1 |
3 | ||
- skreč |
Švédsko
11.07.00, 23 rokov
11.07.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sydney Berlin vs. Julita Saner - Vzájomné zápasy
16.05.18 | 1. kolo | Sydney Berlin | Julita Saner | 6-0, 3-1, Julita Saner - skreč | detail zápasu | Gothenburg | antuka |
Sydney Berlin form & Julita Saner form
Sydney Berlin - posledné zápasy
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Shaulskaya | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.18 štvrťfinále | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Ina Kaufinger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Raffaela Alhach | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.18 kvalifik. | vs. Ximena Kompalka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Pei Hsuan Chen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Emilie Francati | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 6-0, 3-1, Julita Saner - skreč | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Therese Ekdahl | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Gustafsson | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Hana Sisirak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.05.15 kvalifik. | vs. Emma Milicevic | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Julita Saner - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-0, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Greta Klimaviciute | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu |