ZÁPAS
23.06.18 | 1. kolo kval. | Svetlana Iansitova | Katerina Antoniou | 6-2, 6-0 | Alkmaar | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
14.06.00, 23 rokov
14.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
11.07.00, 23 rokov
11.07.00, 23 rokov
Svetlana Iansitova vs. Katerina Antoniou - Vzájomné zápasy
23.06.18 | 1. kolo kval. | Svetlana Iansitova | Katerina Antoniou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Alkmaar | antuka |
Svetlana Iansitova form & Katerina Antoniou form
Svetlana Iansitova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Katerina Antoniou - posledné zápasy
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Iuliia Asanova | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Sanne Jansen | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Siobhan Anderson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 4-6, 0-3, - Katerina Antoniou - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Eirini Kontaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu |