ZÁPAS
04.11.19 | finále | Suzan Lamens/Anastasia Pribylova | Iveta Daujotaite/Patricija Spaka | 6-1, 6-2 | W15 Parnu | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Holandsko
05.07.99, 24 rokov
05.07.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Litva
05.06.01, 22 rokov
05.06.01, 22 rokov
Rusko
12.02.96, 28 rokov
12.02.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Lotyšsko
29.08.02, 21 rokov
29.08.02, 21 rokov
Suzan Lamens/Anastasia Pribylova vs. Iveta Daujotaite/Patricija Spaka - Vzájomné zápasy
04.11.19 | finále | Suzan Lamens/Anastasia Pribylova | Iveta Daujotaite/Patricija Spaka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Parnu | tvrdý I. |
Suzan Lamens form & Iveta Daujotaite form
Suzan Lamens/Anastasia Pribylova - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 štvrťfinále | vs. Shalimar Talbi/Ekaterina Yashina | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 semifinále | vs. Olga Doroshina/Ilona Kremen | 5-7, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
11.11.19 finále | vs. Victoria Kan/Anna Morgina | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Aliona Falei/Anastasiya Komar | 1-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
04.11.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya/Katyarina Paulenka | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 finále | vs. Iveta Daujotaite/Patricija Spaka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo | vs. Saara Orav/Katriin Saar | 3-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
04.11.19 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold/Anastasia Veselova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Iveta Daujotaite/Patricija Spaka - posledné zápasy
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
10.06.21 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996)/Anna Morgina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 štvrťfinále | vs. Zoe Howard/Sabine Rutlauka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.21 1. kolo | vs. Chiara Catini/Lucie Petruzelova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
04.11.19 finále | vs. Suzan Lamens/Anastasia Pribylova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 semifinále | vs. Margarita Ignatjeva/Darja Semenistaja | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya/Kseniya Yersh | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
04.11.19 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova/Ekaterina Shalimova | 6-73, 6-4, 10-7 | detail zápasu |