ZÁPAS
26.06.19 | 1. kolo | Suzan Lamens | Verena Meliss | 6-1, 7-62 | W15 Alkmaar | antuka |
ŠTATISTIKY
Suzan Lamens | Verena Meliss | |
1. podanie % | 36/71 (51%) | 39/69 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/36 (83%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/35 (49%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/69 (48%) | 24/71 (34%) |
Vyhrané body celkom | 80/140 (57%) | 60/140 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esá | 5 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Suzan Lamens | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0 | ||
Suzan Lamens | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
1-1 | Verena Meliss | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Verena Meliss | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Verena Meliss | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 4-4 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
Suzan Lamens | 4-5 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Verena Meliss | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 5-6 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Verena Meliss | |
0-0, 1-0, 3-1, 4-1 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Suzan Lamens vs. Verena Meliss - Vzájomné zápasy
26.06.19 | 1. kolo | Suzan Lamens | Verena Meliss | 6-1, 7-62 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Suzan Lamens form & Verena Meliss form
Suzan Lamens - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Verena Meliss - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | detail zápasu |