ZÁPAS
18.10.18 | 2. kolo | Susan Bandecchi | Shiho Akita | 6-2, 6-77, 6-3 | Hamamatsu | koberec |
ŠTATISTIKY
Susan Bandecchi | Shiho Akita | |
1. podanie % | 72/100 (72%) | 47/98 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/72 (64%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/28 (61%) | 27/51 (53%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 43/98 (44%) | 37/100 (37%) |
Vyhrané body celkom | 106/198 (54%) | 92/198 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-2 | Shiho Akita | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
Susan Bandecchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Shiho Akita | |
Susan Bandecchi | 4-4 | |
0-0, 0-40[BP], 40-15 | ||
5-4 | Shiho Akita | |
5-5 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Shiho Akita | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8 | ||
6-77 |
3 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Shiho Akita | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Susan Bandecchi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Shiho Akita | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Shiho Akita | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Susan Bandecchi vs. Shiho Akita - Vzájomné zápasy
18.10.18 | 2. kolo | Susan Bandecchi | Shiho Akita | 6-2, 6-77, 6-3 | detail zápasu | Hamamatsu | koberec |
Susan Bandecchi form & Shiho Akita form
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu |
Shiho Akita - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ran Wakana | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - skreč | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - skreč | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |