ZÁPAS
27.02.20 | 2. kolo | Susan Bandecchi | Magdalena Pantuckova | 6-4, 6-2 | W25 Altenkirchen | koberec |
ŠTATISTIKY
Susan Bandecchi | Magdalena Pantuckova | |
1. podanie % | 47/61 (77%) | 34/55 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/47 (60%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 33/55 (60%) | 25/61 (41%) |
Vyhrané body celkom | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0 | ||
Susan Bandecchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Susan Bandecchi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Susan Bandecchi | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Susan Bandecchi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-4 | Magdalena Pantuckova | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 0-15 | ||
Susan Bandecchi | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Magdalena Pantuckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Susan Bandecchi vs. Magdalena Pantuckova - Vzájomné zápasy
27.02.20 | 2. kolo | Susan Bandecchi | Magdalena Pantuckova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Altenkirchen | koberec |
Susan Bandecchi form & Magdalena Pantuckova form
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |
Magdalena Pantuckova - posledné zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - skreč | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu |