Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
12.11.02, 21 rokov
12.11.02, 21 rokov
Susan Bandecchi vs. Lisa Kung - Vzájomné zápasy
17.04.17 | 1. kolo kval. | Susan Bandecchi | Lisa Kung | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Chiasso | antuka |
Susan Bandecchi form & Lisa Kung form
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |
Lisa Kung - posledné zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Brighi | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pigato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Valentine Bacher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Lara Claudia Van Der Merwe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Dagmar Zdrubecka | -def. | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jana Lazarevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.11.16 kvalifik. | vs. Yanina Darishina | 0-6, 0-6 | detail zápasu |