INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elena Malygina vs. Susan Bandecchi - Vzájomné zápasy
01.06.21 | 1. kolo | Susan Bandecchi | Elena Malygina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Grado | antuka |
24.09.18 | kvalifik. | Susan Bandecchi | Elena Malygina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Elena Malygina form & Susan Bandecchi form
Elena Malygina - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |
Susan Bandecchi - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |