ZÁPAS
24.10.19 | 2. kolo | Storm Hunter | Asia Muhammad | 6-1, 6-0 | W60 Bendigo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Storm Hunter | Asia Muhammad | |
1. podanie % | 47/69 (68%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/47 (64%) | 9/15 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/35 (63%) | 27/69 (39%) |
Vyhrané body celkom | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 2 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Storm Hunter | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Asia Muhammad | |
Storm Hunter | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
Storm Hunter | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Storm Hunter | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
5-0 | Asia Muhammad | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Storm Hunter vs. Asia Muhammad - Vzájomné zápasy
05.04.21 | 1. kolo | Storm Hunter | Asia Muhammad | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Charleston | antuka |
24.10.19 | 2. kolo | Storm Hunter | Asia Muhammad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W60 Bendigo | tvrdý |
26.05.14 | 1. kolo | Asia Muhammad | Storm Hunter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Grado | antuka |
Storm Hunter form & Asia Muhammad form
Storm Hunter - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-0, Martina Trevisan - skreč | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 7-61, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Robin Montgomery | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Darja Semenistaja | 7-5, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Katie Volynets | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Alina Korneeva | Alina Korneeva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 3-0, Fanny Stollar - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Dominika Salkova | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Celine Naef | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Kaia Kanepi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Anna Danilina | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Clervie Ngounoue | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-0, 6-72, 4-6 | detail zápasu |
Asia Muhammad - posledné zápasy
Guadalajara - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.07.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - skreč | detail zápasu | |
21.07.23 semifinále | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 štvrťfinále | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
25.05.23 štvrťfinále | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.23 kvalifik. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu |