Japonsko
06.10.95, 28 rokov
06.10.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
02.11.00, 23 rokov
02.11.00, 23 rokov
Ayano Sonoda vs. Stephanie Belovukovic - Vzájomné zápasy
28.05.18 | kvalifik. | Stephanie Belovukovic | Ayano Sonoda | 6-72, 6-1, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ayano Sonoda form & Stephanie Belovukovic form
Ayano Sonoda - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Selin Lidya Sepken | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Risako Sugihara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nanao - koberec | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Sara Yamamori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Stephanie Belovukovic | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Mitsumi Kawasaki | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.01.18 kvalifik. | vs. Polina Altukhova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.01.18 kvalifik. | vs. Daniela Schippers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Naomi Cheong | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marie Shindo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rika Fujiwara | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kurume - koberec | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Iizuka - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Natsumi Chimura | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Stephanie Belovukovic - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.07.20 1. kolo | vs. Catherine Aulia | 7-65, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Grace Schumacher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Renee McBryde | 6-3, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Gomez | 6-0, Maria Gomez - skreč | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Melisa Morales | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Ayano Sonoda | 6-72, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Talya Zandberg | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.01.17 1. kolo | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.17 kvalifik. | vs. Jennifer Timotin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.16 kvalifik. | vs. Vasiliki Karvouni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Caroline Dunleavy | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Lidija Samardzic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Natalie Cvackova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.01.16 kvalifik. | vs. Cemre Anil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu |