ZÁPAS
21.01.18 | 2. kolo kval. | Stefania Rubini | Clothilde De Bernardi | 6-3, 6-1 | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Stefania Rubini | Clothilde De Bernardi | |
1. podanie % | 30/51 (59%) | 39/55 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 18/51 (35%) |
Vyhrané body celkom | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Stefania Rubini vs. Clothilde De Bernardi - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Stefania Rubini | Clothilde De Bernardi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
Stefania Rubini form & Clothilde De Bernardi form
Stefania Rubini - posledné zápasy
W60 Rome - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu |
Clothilde De Bernardi - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 4-6, 1-4, - Clothilde De Bernardi - skreč | detail zápasu | |
05.05.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 6-1, Lou Brouleau - skreč | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Kendra Bunch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 6-74, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Carla Touly | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Mossmer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Conny Perrin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Olga Brozda | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu |