Rumunsko
11.02.02, 22 rokov
11.02.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.12.00, 23 rokov
15.12.00, 23 rokov
Stefana Lazar vs. Iulia Vlaiculescu - Vzájomné zápasy
30.09.19 | kvalifik. | Stefana Lazar | Iulia Vlaiculescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Sozopol | tvrdý |
01.07.18 | 2. kolo kval. | Stefana Lazar | Iulia Vlaiculescu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Focsani | antuka |
Stefana Lazar form & Iulia Vlaiculescu form
Stefana Lazar - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | detail zápasu |
Iulia Vlaiculescu - posledné zápasy
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.18 2. kolo kval. | vs. Yoana Petkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Veronica Napolitano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Tayna Mendes | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 2-6, 0-6 | detail zápasu |