Rakúsko
16.01.99, 25 rokov
16.01.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Radina Rakic vs. Sophia Kovalets - Vzájomné zápasy
24.04.17 | 1. kolo kval. | Sophia Kovalets | Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Radina Rakic form & Sophia Kovalets form
Radina Rakic - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
24.06.18 kvalifik. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.03.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Sophia Kovalets - posledné zápasy
Manacor - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.10.17 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.17 finále | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.17 štvrťfinále | vs. Ana Biskic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.17 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Johana Markova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 0-3, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 3-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lund - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Emilie Francati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Iga Swiatek | 0-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu |