ZÁPAS
18.01.17 | 1. kolo | Sophia Kovalets | Ksenia Palkina | 6-0, 6-3 | Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Sophia Kovalets | Ksenia Palkina | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/28 (61%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/46 (67%) | 18/43 (42%) |
Vyhrané body celkom | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sophia Kovalets vs. Ksenia Palkina - Vzájomné zápasy
16.03.17 | 2. kolo | Sophia Kovalets | Ksenia Palkina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
18.01.17 | 1. kolo | Sophia Kovalets | Ksenia Palkina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Sophia Kovalets form & Ksenia Palkina form
Sophia Kovalets - posledné zápasy
Manacor - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.10.17 finále | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.17 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.17 štvrťfinále | vs. Ana Biskic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.17 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Johana Markova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 0-3, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 3-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lund - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Emilie Francati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Iga Swiatek | 0-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Ksenia Palkina - posledné zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.19 štvrťfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu |