ZÁPAS
17.03.14 | semifinále | Sophia Kovalets | Karin Kennel | 2-6, 7-5, 6-4 | Santa Margherita | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sophia Kovalets vs. Karin Kennel - Vzájomné zápasy
17.03.14 | semifinále | Sophia Kovalets | Karin Kennel | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Sophia Kovalets form & Karin Kennel form
Sophia Kovalets - posledné zápasy
Manacor - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.10.17 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.17 finále | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.17 štvrťfinále | vs. Ana Biskic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.17 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Johana Markova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 0-3, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 3-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lund - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Emilie Francati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Iga Swiatek | 0-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Karin Kennel - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 finále | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.20 semifinále | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.20 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.20 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
22.11.19 štvrťfinále | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Gwalior - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.19 štvrťfinále | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detail zápasu |