ZÁPAS
08.07.18 | 1. kolo kval. | Sophia Derivan | Maelys Bougrat | 6-2, 2-6, 6-3 | Amstelveen | antuka |
ŠTATISTIKY
Írsko
09.06.00, 23 rokov
09.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sophia Derivan vs. Maelys Bougrat - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 1. kolo kval. | Sophia Derivan | Maelys Bougrat | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Amstelveen | antuka |
Sophia Derivan form & Maelys Bougrat form
Sophia Derivan - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-75, 1-2, - Sophia Derivan - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Ogescu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Bowtell | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Bowtell | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Vaishali Jorge | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu |
Maelys Bougrat - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | detail zápasu |