Česká republika
21.07.98, 25 rokov
21.07.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
17.02.90, 34 rokov
17.02.90, 34 rokov
Sonja Krtenova vs. Natalie Barbir - Vzájomné zápasy
25.08.18 | 1. kolo kval. | Sonja Krtenova | Natalie Barbir | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Ricany | antuka |
Sonja Krtenova form & Natalie Barbir form
Sonja Krtenova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - skreč | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.20 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Natalie Barbir - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 kvalifik. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - skreč | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | detail zápasu |