Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
26.04.02, 21 rokov
26.04.02, 21 rokov
Sonay Kartal vs. Stefanie Auer - Vzájomné zápasy
10.11.19 | 1. kolo kval. | Sonay Kartal | Stefanie Auer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Sonay Kartal form & Stefanie Auer form
Sonay Kartal - posledné zápasy
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
14.01.24 finále | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
23.06.23 semifinále | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.23 štvrťfinále | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 kvalifik. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Kenin | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Stefanie Auer - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detail zápasu |