ZÁPAS
03.06.19 | 1. kolo kval. | Sofya Golubovskaya | Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | W25 Minsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Sofya Golubovskaya | Hanna Vinahradava | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/10 (30%) | 7/28 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/43 (65%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkom | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofya Golubovskaya | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Golubovskaya | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
12.11.03, 20 rokov
12.11.03, 20 rokov
Sofya Golubovskaya vs. Hanna Vinahradava - Vzájomné zápasy
03.06.19 | 1. kolo kval. | Sofya Golubovskaya | Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Minsk | antuka |
Sofya Golubovskaya form & Hanna Vinahradava form
Sofya Golubovskaya - posledné zápasy
W25 Minsk - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Vlada Koval | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 6-75, 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Jelena Lukic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Natasha Palha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
27.05.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Makhira Alimova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Dakar - tvrdý | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Maria Marfutina | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
05.08.17 štvrťfinále | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.17 2. kolo | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Julia Rosenquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
27.07.17 štvrťfinále | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.17 2. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Hanna Vinahradava - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | detail zápasu |