Sofia Nami Samavati vs. Anastassia Pantelic 08.04.2019

Sofia Nami Samavati vs. Anastassia Pantelic 08.04.2019 - W15 Antalya - porovnanie

ZÁPAS

08.04.191. kolo kval.Sofia Nami Samavati Anastassia Pantelic 6-0, 6-0 Turkey W15 Antalya antuka

ŠTATISTIKY

6-0

Sofia Nami Samavati
Dánsko
14.02.00, 19 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.06.98, 21 rokov







Anastassia Pantelic
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sofia Nami Samavati vs. Anastassia Pantelic - Vzájomné zápasy

08.04.191. kolo kval.Sofia Nami SamavatiAnastassia Pantelic6-0, 6-0 detail zápasuTurkey W15 Antalya antuka

Sofia Nami Samavati - posledné zápasy

Finland W15 Savitaipale - antuka
02.08.19
štvrťfinále
vs. Noel Saidenova4-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
01.08.19
2. kolo
vs. Sem Wensveen6-1, 7-5 výhradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Sadafmoh Tolibova0-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Finland W15 Tampere - tvrdý I.
26.07.19
štvrťfinále
vs. Margarita Ignatjeva4-6, 7-5, 4-6 prehradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Maria Lota Kaul6-0, 6-2 výhradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Sem Wensveen3-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Spain W15 Don - koberec
16.07.19
1. kolo
vs. Laia Conde Monfort6-2, 7-5 výhradetail zápasu
16.07.19
2. kolo
vs. Emilie Lindh Gallagher2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Sweden W15 Varberg - antuka
18.05.19
semifinále
vs. Ekaterina Makarova (1996)1-6, 2-6 prehradetail zápasu
17.05.19
štvrťfinále
vs. Fanny Ostlund2-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
16.05.19
2. kolo
vs. Anna Popescu6-1, 6-2 výhradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Barbora Pokorna6-3, 6-1 výhradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Victoria Saldh6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden W15 Gothenburg - antuka
10.05.19
štvrťfinále
vs. Alina Silich6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
09.05.19
2. kolo
vs. Melis Yasar6-4, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
08.05.19
1. kolo
vs. Emma Shasteen7-5, 6-2 výhradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Darya Lebesheva5-0, Darya Lebesheva - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Julia Stamatova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Jantje Tilbuerger7-5, 6-0 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Angelina Graovac6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
11.04.19
1. kolo
vs. Bojana Marinkovic6-73, 1-6 prehradetail zápasu
09.04.19
kvalifik.
vs. Victoria Mikhaylova7-63, 6-2 výhradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Anastassia Pantelic6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
30.10.18
1. kolo
vs. Elena Malygina6-2, 3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
25.10.18
2. kolo
vs. Mariella Minetti4-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.10.18
1. kolo
vs. Sofia Dmitrieva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Badenweiler - antuka
07.09.18
štvrťfinále
vs. Nina Stadler4-6, 6-1, 4-6 prehradetail zápasu
06.09.18
2. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte6-3, 6-4 výhradetail zápasu
04.09.18
kvalifik.
vs. Darya Lebesheva6-2, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Catherine Chantraine6-1, 6-4 výhradetail zápasu

Anastassia Pantelic - posledné zápasy

Hungary W15 Szekesfehervar - antuka
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Noka Juric0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Verginie Tchakarova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Iulia Vlaiculescu6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Isabella Harvison2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Nami Samavati0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Laura Radakovic6-2, 2-6, 7-10 prehradetail zápasu
Romania Arad - antuka
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Ema Mulalic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Martina Kudelova2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Katerina Antoniou6-76, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
03.02.18
1. kolo kval.
vs. Saki Nakayama5-7, 7-5, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
27.01.18
1. kolo kval.
vs. Sem Wensveen1-6, 6-74 prehradetail zápasu
Italy Ortisei - tvrdý I.
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Ina Kaufinger2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Hungary Szekesfehervar - antuka
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Katarina Dukic2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Trieste - antuka
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Sofia Ragona1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Veronika Vlkovska0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Serbia Vrnjacka Banja - antuka
21.08.17
2. kolo kval.
vs. Tamara Milosevic6-3, 0-6, 6-2 výhradetail zápasu
21.08.17
kvalifik.
vs. Jovana Peric (SRB)2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Kuznetsova0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Italy Tarvisio - antuka
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Lara Pedranzini6-1, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Petra Pokorna6-74, 6-74 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Veronika Koberlingova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Serbia Nis - antuka
29.05.17
1. kolo kval.
vs. Teodora Mitrovic1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Croatia Tucepi - antuka
03.04.17
1. kolo kval.
vs. Oleksandra Oliynykova0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia Trnava - tvrdý I.
06.02.17
1. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
03.10.16
kvalifik.
vs. Mihaela Kaftanova2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
19.09.16
1. kolo kval.
vs. Paula Ormaechea1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Serbia Vrnjacka Banja - antuka
29.08.16
1. kolo kval.
vs. Jovana Jankovic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.08.16
2. kolo kval.
vs. Anna Khudoley0-6, 6-72 prehradetail zápasu
Austria Poertschach - antuka
22.08.16
1. kolo kval.
vs. Sean Lodzki3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia Slovenska Lupca - antuka
15.08.16
1. kolo kval.
vs. Katarina Sopkova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
<