ZÁPAS
04.02.19 | 1. kolo kval. | Sofia Milatova | Keira Blackbeard | 6-0, 6-1 | W15 Palmanova | antuka |
ŠTATISTIKY
Sofia Milatova | Keira Blackbeard | |
1. podanie % | 15/56 (27%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 10/15 (67%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/41 (59%) | 2/15 (13%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/32 (75%) | 22/56 (39%) |
Vyhrané body celkom | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sofia Milatova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Milatova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Keira Blackbeard | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Keira Blackbeard | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Milatova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Milatova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Keira Blackbeard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Keira Blackbeard | |
Sofia Milatova | 5-1 | |
0-0, 40-15 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kanada
14.07.03, 20 rokov
14.07.03, 20 rokov
Sofia Milatova vs. Keira Blackbeard - Vzájomné zápasy
04.02.19 | 1. kolo kval. | Sofia Milatova | Keira Blackbeard | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Palmanova | antuka |
Sofia Milatova form & Keira Blackbeard form
Sofia Milatova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detail zápasu |
Keira Blackbeard - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |