ZÁPAS
31.05.16 | 1. kolo | Sofia Kvatsabaia | Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-3 | Szczawno Zdroj | antuka |
ŠTATISTIKY
Sofia Kvatsabaia | Miriam Kolodziejova | |
1. podanie % | 28/42 (67%) | 35/54 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/28 (86%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/14 (43%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/54 (59%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané body celkom | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sofia Kvatsabaia vs. Miriam Kolodziejova - Vzájomné zápasy
31.05.16 | 1. kolo | Sofia Kvatsabaia | Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Szczawno Zdroj | antuka |
11.05.15 | štvrťfinále | Miriam Kolodziejova | Sofia Kvatsabaia | 6-1, 1-0, Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | Zielona Gora | antuka |
Sofia Kvatsabaia form & Miriam Kolodziejova form
Sofia Kvatsabaia - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.10.16 štvrťfinále | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-66, 2-2, - Sofia Kvatsabaia - skreč | detail zápasu | |
27.10.16 2. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.10.16 štvrťfinále | vs. Dana Kremer | 6-3, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.10.16 2. kolo | vs. Tea Faber | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.16 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Vladislava Kutuzova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Batumi - antuka | ||||
01.09.16 štvrťfinále | vs. Olga Puchkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.16 2. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Alena Fomina | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bursa - antuka | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Tadeja Majeric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Darya Chernetsova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Tena Lukas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
02.06.16 štvrťfinále | vs. Helene Scholsen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.16 2. kolo | vs. Emilie Francati | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
16.05.16 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Battista | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.05.16 štvrťfinále | vs. Olesya Pervushina | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.05.16 2. kolo | vs. Camilla Scala | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.16 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
05.05.16 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu |
Miriam Kolodziejova - posledné zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 štvrťfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |