INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
So-Ra Lee vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájomné zápasy
19.06.19 | 2. kolo | So-Ra Lee | Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-73, 6-2 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
So-Ra Lee form & Zhuoma Ni Ma form
So-Ra Lee - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.22 štvrťfinále | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
03.12.21 štvrťfinále | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - posledné zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |