ZÁPAS
02.02.19 | štvrťfinále | Siqi Cao | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 7-62 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Siqi Cao | Zhibek Kulambayeva | |
1. podanie % | 40/69 (58%) | 63/85 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/40 (65%) | 35/63 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/29 (45%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/17 (35%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 43/85 (51%) | 30/69 (43%) |
Vyhrané body celkom | 82/154 (53%) | 72/154 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Siqi Cao | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Siqi Cao | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Siqi Cao | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Siqi Cao | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Siqi Cao | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Siqi Cao | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Siqi Cao | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Siqi Cao | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Siqi Cao | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Siqi Cao | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Siqi Cao | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Siqi Cao | 6-6 | |
0-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Siqi Cao vs. Zhibek Kulambayeva - Vzájomné zápasy
02.02.19 | štvrťfinále | Siqi Cao | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 7-62 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Siqi Cao form & Zhibek Kulambayeva form
Siqi Cao - posledné zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiaochuan Nie | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 0-1, - Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-4, - Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 6-73, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Jia Yi Dong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Mengxin Zhai | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Si Qi Liu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Xuliu Sun | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cong Ying Zhao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hengyang - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |