ZÁPAS
09.04.19 | 1. kolo | Simona Waltert | Ella Taylor | 6-3, 5-7, 6-3 | W25 Sunderland | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Simona Waltert | Ella Taylor | |
1. podanie % | 72/113 (64%) | 64/97 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/72 (67%) | 44/64 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/41 (41%) | 7/33 (21%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 46/97 (47%) | 48/113 (42%) |
Vyhrané body celkom | 111/210 (53%) | 99/210 (47%) |
Dvojchyby | 13 | 5 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ella Taylor | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ella Taylor | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simona Waltert | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Ella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Ella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Waltert | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Simona Waltert | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Simona Waltert vs. Ella Taylor - Vzájomné zápasy
09.04.19 | 1. kolo | Simona Waltert | Ella Taylor | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | W25 Sunderland | tvrdý I. |
Simona Waltert form & Ella Taylor form
Simona Waltert - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detail zápasu |
Ella Taylor - posledné zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - antuka | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 4-1, Cristiana Ferrando - skreč | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
31.10.18 2. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.18 kvalifik. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Mir Ambaye | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Pitak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Martina Paladini Jennings | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Figueira Da - tvrdý | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Setubal - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ilkley - tráva | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.18 kvalifik. | vs. Saisai Zheng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Abbie Myers | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Surbiton - tráva | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Frida Bostrand | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Margot Sturchler | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | detail zápasu |