ZÁPAS
29.01.20 | 1. kolo | Simona Waltert | Bibiane Schoofs | 6-1, 6-4 | W25 Nonthaburi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Simona Waltert | Bibiane Schoofs | |
1. podanie % | 34/56 (61%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/34 (74%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/22 (41%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 22/56 (39%) |
Vyhrané body celkom | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simona Waltert | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15 | ||
Simona Waltert | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0 | ||
Simona Waltert | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40, 40-40 | ||
Simona Waltert | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Simona Waltert | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A | ||
Simona Waltert | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Simona Waltert vs. Bibiane Schoofs - Vzájomné zápasy
29.01.20 | 1. kolo | Simona Waltert | Bibiane Schoofs | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W25 Nonthaburi | tvrdý |
Simona Waltert form & Bibiane Schoofs form
Simona Waltert - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detail zápasu |
Bibiane Schoofs - posledné zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu |