INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Simona Waltert vs. Barbora Matusova - Vzájomné zápasy
13.03.19 | 1. kolo | Simona Waltert | Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
01.02.19 | štvrťfinále | Simona Waltert | Barbora Matusova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Simona Waltert form & Barbora Matusova form
Simona Waltert - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Olga Danilovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detail zápasu |
Barbora Matusova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Han Shi | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Na Dong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Jelena Kovac | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Amira Badawi | 3-6, - Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.05.22 finále | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.05.22 semifinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.22 štvrťfinále | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.05.22 štvrťfinále | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Mariam Eltaweel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Demi Tran | 4-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detail zápasu |