Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
12.06.01, 22 rokov
10 384 $
12.06.01, 22 rokov
10 384 $
Simona Ogescu vs. Mariia Bergen - Vzájomné zápasy
09.12.19 | kvalifik. | Simona Ogescu | Mariia Bergen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Simona Ogescu form & Mariia Bergen form
Simona Ogescu - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 štvrťfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Mariia Bergen - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 7-5, 6-1 | detail zápasu |