ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Silvia Njiric | Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-2 | W25 Gwalior | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Silvia Njiric | Vaidehi Chaudhari | |
1. podanie % | 34/44 (77%) | 27/45 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/34 (76%) | 18/27 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/10 (90%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/45 (47%) | 9/44 (20%) |
Vyhrané body celkom | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Vaidehi Chaudhari | |
0-0, 15-0 | ||
Silvia Njiric | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Vaidehi Chaudhari | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Silvia Njiric | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Vaidehi Chaudhari | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Silvia Njiric | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Vaidehi Chaudhari | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Vaidehi Chaudhari | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 2-1 | |
0-0 | ||
Silvia Njiric | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
Silvia Njiric | 3-2 | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Vaidehi Chaudhari | |
0-0, 15-0 | ||
Silvia Njiric | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Silvia Njiric vs. Vaidehi Chaudhari - Vzájomné zápasy
13.11.19 | 1. kolo | Silvia Njiric | Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Gwalior | tvrdý |
Silvia Njiric form & Vaidehi Chaudhari form
Silvia Njiric - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Vaidehi Chaudhari - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 3-2, Dejana Radanovic - skreč | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kashvi Sunil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 2-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-71, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 6-79, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 6-1, 4-0, Hanyu Guo - skreč | detail zápasu |