ZÁPAS
13.09.19 | štvrťfinále | Silvia Njiric | Adrienn Nagy | 6-70, 6-4, 6-1 | W15 Szekesfehervar | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Silvia Njiric vs. Adrienn Nagy - Vzájomné zápasy
13.09.19 | štvrťfinále | Silvia Njiric | Adrienn Nagy | 6-70, 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Szekesfehervar | antuka |
Silvia Njiric form & Adrienn Nagy form
Silvia Njiric - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Adrienn Nagy - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |