Francúzsko
12.03.00, 24 rokov
12.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sihem Bellahouel vs. Pauline Wuarin - Vzájomné zápasy
07.04.18 | 1. kolo kval. | Sihem Bellahouel | Pauline Wuarin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Tunis | antuka |
Sihem Bellahouel form & Pauline Wuarin form
Sihem Bellahouel - posledné zápasy
Solarino - koberec | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo | vs. Agnes Brun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Nicoletta De Luca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.18 kvalifik. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Catherine Chantraine | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Alessia Truden | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Luisa Sommer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Ella Taylor | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Pauline Wuarin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.04.18 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Croissy Beaubourg - tvrdý I. | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Anna Popescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Ramskogler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Polina Ligay | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Pauline Wuarin - posledné zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.19 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | detail zápasu |